Produkty do zmywarki

Różnorodność sprzętów AGD znacząco ułatwiła nam życie i sprzątanie, w tym mycie naczyń, ale aby te urządzenia spełniały swoje założenia w 100%, potrzebne są odpowiednie środki myjące oraz zabezpieczające m.in. przed osadzeniem kamienia. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz skuteczne płyny, kostki, zapachy oraz nabłyszczacz do zmywarek. Zaawansowana technologia użyta podczas produkcji tego typu detergentów zapewni dłuższą żywotność Twojego sprzętu oraz idealnie czyste naczynia.

Kostki i nabłyszczacz do zmywarki

W naszej ofercie znajdziesz tabletki/kostki do zmywarki, które perfekcyjnie wyczyszczą naczynia – nie pozostawią na nich tłustych plam, wapiennego osadu czy też nieestetycznych zacieków, które są szczególnie widoczne na szklanych, przezroczystych naczyniach. Z tabletkami zapomnisz o tym problemie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. tabletki marki dr. Prakti w bardzo korzystnym opakowaniu aż 90 sztuk. Rodzinny obiad albo impreza? Naczynia po takich spotkaniach, dzięki dostępnym w naszej ofercie kostkom będą lśnić! Jeśli chcesz ulepszyć ten efekt to postaw dodatkowo na nabłyszczacz od dr. Prakti. Nabłyszczacz pozwoli Ci zapomnieć o smugach i przyśpieszy proces osuszania.


Zapachy do zmywarki

Cytryna, jabłko a może mięta? Który z tych aromatów chcesz poczuć, wyciągając naczynia? Przygotowaliśmy dla Ciebie piękne zapachy do zmywarki, które utrzymują się aż do 14 dni! Codzienne obowiązki w kuchni upłyną Ci przy orzeźwiającym aromacie. Zapomnij o nieprzyjemnej woni wydobywającej się z urządzenia i poczuj miętę do któregoś do dostępnych zapachów!

Płyn do zmywarki

Czyszczenie urządzenia to również bardzo ważna kwestia, o której nie należy zapomnieć. W prosty sposób dokonasz tego za pomocą naszych produktów! Płyn do zmywarki pozwoli Ci w skuteczny sposób doczyścić trudno dostępne miejsca i przedłużyć żywotność sprzętu. Płyn dokładnie wyczyści filtry, dysze, przewody oraz inne elementy sprzętu pokryte tłuszczem, osadem czy też kamieniem.

Jeśli nie wiesz, czy dany płyn, kostka, zapach bądź nabłyszczacz będzie odpowiedni do Twojego urządzenia, bądź masz inne pytania dotyczące naszej oferty, to z chęcią pomożemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl